Przejdź do treści

Twój zaufany partner w dziedzinie serwisu i naprawy ekspresów gastronomicznych

Ekspres zawiódł w najmniej oczekiwanym momencie?

Skontaktuj się z nami pod 798 628 150 i umów na odbiór lub po prostu przywieź nam swój ekspres, a my sprawimy, że będzie działał jak nowy!

Czekamy na Ciebie poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 na AUGUSTYNIKA 14, w Dąbrowie Górniczej

NAPRAWIAMYEKSPRESY.PL – Naprawa ekspresów w województwie śląskim.

Jesteśmy dumni, że od lat służymy pomocą w zakresie naprawy ekspresów dla kawiarni, hoteli, restauracji oraz innych przedsiębiorców z branż gastronomicznych, zapewniając niezawodność i doskonałą jakość kawy w Waszych lokalach.

Nasz zespół specjalizuje się w naprawie gastronomicznych ekspresów do kawy. Zarówno kolbowych, jak i automatycznych. Nasze usługi obejmują zarówno przeglądy okresowe, które pomagają uniknąć większości problemów i awarii, jak i bieżące naprawy, które przywracają sprzęt do pełnej sprawności.

Najwyższa Jakość Obsługi i Naprawy

Dzięki doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom, które posiadamy, jesteśmy w stanie skutecznie i profesjonalnie naprawić wszystkie usterki ekspresów gastronomicznych. Nasza oferta obejmuje również doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu ekspresu oraz akcesoriów, które pozwolą na przygotowanie najlepszej kawy.

Serwis, konserwacja oraz naprawa gastronomicznych ekspresów do kawy wszystkich wiodących marek takich jak:

Serwisujemy i naprawiamy ekspresy do kawy wszystkich wiodących marek, między innymi takich jak Rancilio, Nuova Simonelli, Faema, La cimbali, Expobar

Nasza Wiedza, Twoja Korzyść

Zaufanie klientów gastronomicznych jest dla nas priorytetem. Dlatego też oferujemy szkolenia dla właścicieli i personelu gastronomicznego, pomagając im opanować obsługę ekspresów i zapewniając pełną kontrolę nad procesem przygotowywania kawy.

Proces naprawy ekspresu do kawy w naszej firmie wygląda następująco:

Odbiór urządzenia

Po zleceniu naprawy umawiamy się na odbiór urządzenia

Diagnostyka usterki

Po dostarczeniu ekspresu przeprowadzamy dokładną diagnostykę, aby określić przyczynę usterki i wycenić koszt naprawy, w przypadku drobnych usterek naprawy możemy dokonać na miejscu.

Akceptacja kosztorysu

Klient decyduje, czy zgadza się na przeprowadzenie naprawy po otrzymaniu wyceny.

Naprawa

Po akceptacji klienta przystępujemy do naprawy ekspresu, wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia i części zamienne.

Odbiór

Po naprawie, dostarczamy ekspres do siedziby klienta.

Twój Zaufany Partner

Michał Czekaj, właściciel serwisu NaprawiamyEkspresy.pl oraz współwłaściciel sklepu ziarnokawy.pl, jest najbardziej doświadczonym serwisantem w naszej firmie. 

Jego pasja do doskonałej kawy i bogate doświadczenie gwarantują, że każdy ekspres zostanie naprawiony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Ile potrwa naprawa mojego ekspresu do kawy?

Czas naprawy ekspresu, uzależniony jest od wielu czynników. Między innymi od stopnia skomplikowania, popularności danego modelu, dostępności części, oraz zainteresowania usługą serwisową w danym okresie. Najpopularniejsze modele marek takich jak Delonghi, Saeco, Krups, Siemens naprawiamy najczęściej w ciągu tygodnia. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw, lub długiej kolejki urządzeń naprawa może się przedłużyć o czym każdorazowo informujemy naszych klientów.

Ile kosztuje naprawa ekspresu?

Ostateczna cena naprawy oraz serwisu ekspresu wacha się w granicach kilkuset złotych. Zależy w głównej mierze od zakresu prac, oraz ilości części użytych do naprawy. Najdroższe są wymiany kluczowych elementów ekspresu, takich jak wymiana pompy wody, młynka do kawy, czy elementów zaparzających.

Co jeśli koszt naprawy przekracza wartość ekspresu.

Zdarza się to najczęściej w przypadku uszkodzeń elektroniki takich jak płyty główne, lub w przypadku bardzo starych maszyn.

W takim przypadku możesz zutylizować ekspres u nas, podpisując stosowne oświadczenie

Opłacić opłatę diagnostyczną w wysokości 50 zł oraz odebrać swój ekspres w stanie takim jak został do nas oddany.

Skorzystać z pomocy specjalistów sklepu www.ziarnokawy.pl, którzy pomogą dobrać odpowiedni nowy ekspres, udzielając rabatu za pozostawienie swojego w rozliczeniu.

Czy mogę otrzymać ekspres zastępczy na czas naprawy?

Tak, oferujemy taką możliwość, zależy ona jednak od aktualnego obłożenia naszych ekspresów zastępczych.

Cena wynajmu ekspresu wacha się od 39-109 zł netto/ dzień płatne max 5 dni naprawy.

Czy potrzebujecie do naprawy akcesoriów, takich jak pojemniki na mleko, tacki ociekowe itp.

Tak, z reguły aby sprawdzić poprawność działania wszystkich parametrów ekspresu potrzebujemy do niego kompletu dodatków używanych na codzień, takich jak pojemniki, lub przewody mleczne. Wszystkie tacki ociekowe, pojemniki na fusy, czy zapasowe wylewki do kawy.

Jak dostarczyć do was ekspres?

Ekspresy przyjmujemy osobiście pod adresem ks. Grzegorza Augustynika 14 w Dąbrowie Górniczej.

W przypadku ekspresów gastronomicznych demontaż oraz ponowny montaż jest uwzględniony w cenie naprawy

Jaki jest wasz obszar działania?

Oferujemy naprawę ekspresów klientom z całej Polski, jednak podstawą naszej działalności jest serwis ekspresów w województwie śląskim.

Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ale codziennie naprawiamy też ekspresy z miast takich jak: Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Katowice, Zawiercie, Olkusz, Siewierz, Sławków, oraz wszystkich miast ościennych.

Twoja satysfakcja jest dla nas kluczowa

Szymon Machura
Szymon Machura
2024-01-04
Polecam
szymon wojna
szymon wojna
2023-10-27
Serdecznie polecam! Oddawałem już trzy ekspresy. Wszystko zrobione na czas, każdy etap naprawy był ze mną konsultowany. Dodatkowo podczas naprawy ekspersu z biura Panowie uratowali życie naszym pracownikom zapewniając ekspres zastępczy. Dodatkowo polecam spróbować sprzedawanej tam kawy, jest po prostu REWELACYJNA i dostępna od ręki w bardzo wielu wariantach. Ogólnie sklep zaopatrzony jest świetnie! Daje 5 gwiazdek tylko dlatego że nie można dać więcej!!!
Andrzej Andrzej
Andrzej Andrzej
2023-10-11
Polecam
Biały . Tv
Biały . Tv
2023-09-14
Bardzo polecam ten serwis naprawa wykonana w ekspresowym czasie, pan Michał specjalista w swoim fachu szybka diagnoza i bardzo dobra cena naprawy. Na miejscu można zakupić bardzo dobra kawę oraz filtry do ekspresu. To miejsce zasługuje na taka ocenę :)
Ewa Szczot
Ewa Szczot
2023-09-11
Mój ukochany ekspres działa jak nowy. Profesjonalna i miła obsługa Panów, polecam serdecznie ten serwis.
Aneta Kowalik
Aneta Kowalik
2023-09-06
Szybka diagnoza i naprawa ekspresu. Obsługa bardzo dokładna i profesjonalna. Polecam.
Przemek Gagol
Przemek Gagol
2023-09-04
Szybki serwis. Wzorowy kontakt z klientem. Jestem bardzo zadowolony.

Umów się na naprawę

Wybierz jedną z poniższych form kontaktu

ul. ks. Augustynika 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgody