Przejdź do treści
Strona główna » Serwis ekspresów DeLonghi

Serwis ekspresów DeLonghi

Nawet najlepsze ekspresy, do których zaliczają się produkty firmy DeLonghi, mogą dożyć momentu, gdy przestaną działać zgodnie z oczekiwaniami. Czasem sygnały będą jednoznaczne, bo urządzenia przestają spieniać mleko, mają nadmierne wycieki lub po prostu sprzęt się nie włącza. Innym razem objawy potrafią być nieco bardziej dyskretne i ekspres zaserwuje nie do końca ciepłą kawę lub zaskoczy mało przyjemnym smakiem ulubionego napoju. Tak naprawdę zachowań świadczących o potencjalnych usterkach da się wyliczyć wiele, ale skutek zawsze jest taki sam – produkt trzeba oddać w ręce specjalisty. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej usługi, nasza firma będzie najlepszym wyborem. Przeprowadzimy rzetelny serwis DeLonghi, ponieważ dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, sporym doświadczeniem oraz systematycznie poszerzamy wiedzę o umiejętność naprawy nowych, rynkowych modeli. Chętnie przywrócimy do pełnej sprawności ekspresy domowe. Oferujemy kompleksowe usługi oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Wiesz czego i kiedy możesz się spodziewać – profesjonalny serwis DeLonghi

Naprawa ekspresów DeLonghi odbywa się zawsze według jasno przedstawionych zasad, choć jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, staramy się elastycznie dopasować do wymagań klientów. W standardowym schemacie wszystko zaczyna się od dostarczenia urządzenia. Ten można dowieść samodzielnie lub zlecić jego transport. Następnie sprawę przejmuje serwis. Ekspres do kawy jest poddawany drobiazgowej diagnostyce. Pozwala to ustalić źródło usterki, a następnie stworzyć kosztorys naprawy. Co ważne, nigdy nie podejmujemy działań bez konsultacji, zawsze czekamy aż klient zaakceptuje przedstawione koszty i da „zielone światło”. Urządzenia naprawiamy korzystając z wysokiej jakości części zamiennych, dzięki czemu ekspres do kawy DeLonghi będzie działał maksymalnie długo. Po wszystkim wystarczy odwiedzić serwis, odebrać swój sprzęt i znów cieszyć się smacznym napojem! W razie potrzeby chętnie doradzimy w zakupie ekspresu lub jego obsłudze, ponieważ doskonale orientujemy się w rynkowych realiach.

Co warto wiedzieć o serwisie DeLonghi?

Nikt nie lubi być zaskakiwany w kwestiach naprawy urządzeń AGD, dlatego od początku do końca uczciwie informujemy o zasadach współpracy. Przede wszystkim dobrze mieć świadomość, że czas serwisu DeLonghi może być różny i jest bezpośrednio powiązany z wielkością usterki oraz dostępnością części zamiennych. Staramy się precyzyjnie informować o dacie realizacji usługi. Jeśli sprzęt będzie poważnie uszkodzony, na okres naprawy możesz skorzystać z ekspresu zastępczego, co jest dodatkowo płatne. Naprawiamy urządzenia na terenie całego kraju, ale głównym obszarem działalności firmy pozostaje województwo śląskie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przekonaj się, że naprawa ekspresów DeLonghi może być szybka i bezproblemowa. W razie potrzeby chętnie zajmiemy się też sprzętami innych producentów, np.: Philips, Saeco, Krups, Siemens, Jura, Nivona. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, a przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące serwisu.