Przejdź do treści

NAJLEPSZY POGWARANCYJNY SERWIS EKSPRESÓW W POLSCE

Serwis ekspresów DeLonghi bez wychodzenia z domu!

Darmowa wysyłka ekspresu w 2 strony*

Diagnoza za 0zł*

6 miesięcy gwarancji na usługę

Śledzenie naprawy on-line

Zadzwoń na naszą infolinię:

* W przypadku realizacji naprawy, w naszym serwisie. Przy braku akceptacji kosztów opłata diagnostyczna zgodnie z cennikiem i regulaminem promocji

Naprawa ekspresów do kawy Delonghi

Nawet najlepsze ekspresy, do których zaliczają się produkty firmy DeLonghi, mogą dożyć momentu, gdy przestaną działać zgodnie z oczekiwaniami. Czasem sygnały będą jednoznaczne, bo urządzenia przestają spieniać mleko, mają nadmierne wycieki lub po prostu sprzęt się nie włącza. Innym razem objawy potrafią być nieco bardziej dyskretne i ekspres zaserwuje nie do końca ciepłą kawę lub zaskoczy mało przyjemnym smakiem ulubionego napoju. Tak naprawdę zachowań świadczących o potencjalnych usterkach da się wyliczyć wiele, ale skutek zawsze jest taki sam – produkt trzeba oddać w ręce specjalisty. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej usługi, nasza firma będzie najlepszym wyborem. Przeprowadzimy rzetelny serwis DeLonghi, ponieważ dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, sporym doświadczeniem oraz systematycznie poszerzamy wiedzę o umiejętność naprawy nowych, rynkowych modeli. Chętnie przywrócimy do pełnej sprawności ekspresy domowe. Oferujemy kompleksowe usługi oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Wiesz czego i kiedy możesz się spodziewać – profesjonalny serwis DeLonghi

Naprawa ekspresów DeLonghi odbywa się zawsze według jasno przedstawionych zasad, choć jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, staramy się elastycznie dopasować do wymagań klientów. W standardowym schemacie wszystko zaczyna się od dostarczenia urządzenia. Ten można dowieść samodzielnie lub zlecić jego transport. Następnie sprawę przejmuje serwis. Ekspres do kawy jest poddawany drobiazgowej diagnostyce. Pozwala to ustalić źródło usterki, a następnie stworzyć kosztorys naprawy. Co ważne, nigdy nie podejmujemy działań bez konsultacji, zawsze czekamy aż klient zaakceptuje przedstawione koszty i da „zielone światło”. Urządzenia naprawiamy korzystając z wysokiej jakości części zamiennych, dzięki czemu ekspres do kawy DeLonghi będzie działał maksymalnie długo. Po wszystkim wystarczy odwiedzić serwis, odebrać swój sprzęt i znów cieszyć się smacznym napojem! W razie potrzeby chętnie doradzimy w zakupie ekspresu lub jego obsłudze, ponieważ doskonale orientujemy się w rynkowych realiach.

Co warto wiedzieć o serwisie DeLonghi?

Nikt nie lubi być zaskakiwany w kwestiach naprawy urządzeń AGD, dlatego od początku do końca uczciwie informujemy o zasadach współpracy. Przede wszystkim dobrze mieć świadomość, że czas serwisu DeLonghi może być różny i jest bezpośrednio powiązany z wielkością usterki oraz dostępnością części zamiennych. Staramy się precyzyjnie informować o dacie realizacji usługi. Jeśli sprzęt będzie poważnie uszkodzony, na okres naprawy możesz skorzystać z ekspresu zastępczego, co jest dodatkowo płatne. Naprawiamy urządzenia na terenie całego kraju, ale głównym obszarem działalności firmy pozostaje województwo śląskie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przekonaj się, że naprawa ekspresów DeLonghi może być szybka i bezproblemowa. W razie potrzeby chętnie zajmiemy się też sprzętami innych producentów, np.: Philips, Saeco, Krups, Siemens, Jura, Nivona. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, a przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące serwisu.

Jak wygląda naprawa

Zgłoszenie naprawy

Wypełnij formularz na naszej stronie, lub zadzwoń na infolinię.
Podaj swoje dane i szczegółowo opisz usterkę, oraz inne informację o których powinniśmy wiedzieć.

Odbiór ekspresu

W odpowiedzi na swoje zgłoszenie otrzymasz list przewozowy do wydruku oraz krótki opis jak przygotować sprzęt do wysyłki. Kurier odbierze od Ciebie urządzenie

Wycena i naprawa

Po dostarczeniu przesyłki przez kuriera, Twój sprzęt zostanie wprowadzony do systemu oraz zostanie zdiagnozowany, a koszty naprawy zostaną oszacowane.
Skontaktujemy się z Tobą w celu akceptacji kosztów naprawy.

Powrót ekspresu

Po naprawie urządzenia, sprzęt testujemy i przygotowujemy do wysyłki zwrotnej. Po otrzymaniu zapłaty kurier dostarcza do Ciebie naprawione urządzenie a Ty znowu możesz cieszyć się smakiem swojej ulubionej kawy!

Co nas wyróżnia?

Gwarancja do 12 miesięcy*

12 miesięcy na części
6 miesięcy na usługę serwisową
3 miesiące na uszczelki

Śledzenie naprawy online

O każdym kroku informujemy w wiadomości sms, e-mail oraz w specjalnym panelu naprawy

Darmowa wysyłka urządzenia

Dwustronna ubezpieczona wysyłka kurierska za 0 zł 

Naprawa w maks. 14 dni

99% naszych napraw zamykamy w maksymalnie 14 dni roboczych. Często o wiele szybciej

Twoja satysfakcja jest dla nas kluczowa

Szymon Machura
Szymon Machura
2024-01-04
Polecam
szymon wojna
szymon wojna
2023-10-27
Serdecznie polecam! Oddawałem już trzy ekspresy. Wszystko zrobione na czas, każdy etap naprawy był ze mną konsultowany. Dodatkowo podczas naprawy ekspersu z biura Panowie uratowali życie naszym pracownikom zapewniając ekspres zastępczy. Dodatkowo polecam spróbować sprzedawanej tam kawy, jest po prostu REWELACYJNA i dostępna od ręki w bardzo wielu wariantach. Ogólnie sklep zaopatrzony jest świetnie! Daje 5 gwiazdek tylko dlatego że nie można dać więcej!!!
Andrzej Andrzej
Andrzej Andrzej
2023-10-11
Polecam
Biały . Tv
Biały . Tv
2023-09-14
Bardzo polecam ten serwis naprawa wykonana w ekspresowym czasie, pan Michał specjalista w swoim fachu szybka diagnoza i bardzo dobra cena naprawy. Na miejscu można zakupić bardzo dobra kawę oraz filtry do ekspresu. To miejsce zasługuje na taka ocenę :)
Ewa Szczot
Ewa Szczot
2023-09-11
Mój ukochany ekspres działa jak nowy. Profesjonalna i miła obsługa Panów, polecam serdecznie ten serwis.
Aneta Kowalik
Aneta Kowalik
2023-09-06
Szybka diagnoza i naprawa ekspresu. Obsługa bardzo dokładna i profesjonalna. Polecam.
Przemek Gagol
Przemek Gagol
2023-09-04
Szybki serwis. Wzorowy kontakt z klientem. Jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś naprawę online lub telefonicznie:

Wybierz jedną z poniższych metod zgłoszenia, a my zajmiemy się resztą.